Меню
WOG привітав дітлахів з дитбудинків з Днем захисту дітей
1 червня 2016

Команда ВОГ РІТЕЙЛ вже за звичкою відправилася до дитячого будинку привітати з Днем захисту дітей маленьких винуватців свята. Малюки з синдромом Дауна, аутизмом і затримками в розвитку потребують особливого захисту, ці дітки більш вразливі й сприйнятливі. Але їм так само хочеться свята, підтримки та, звісно, подарунків – дрібничок, що дивовижним чином здатні зробити маленьку людину трішечки щасливішою, на декілька посмішок веселішою, та, можливо, на життя добрішою.

Сьогодні команда ВОГ РІТЕЙЛ спільно з іншими представниками соціально відповідального бізнесу вручила подарунки малюкам з дитячого будинку, підпорядкованого Громадській організації «В дитячих долонях». Зі справжнім, по-дитячому щирим захватом дітвора сприйняла вітання. Сподіваємося маленьке свято, подароване небайдужими, надовго залишить приємні спогади у маленьких серцях.

Відзначимо, що вихованці дитбудинків проходять реабілітацію не тільки традиційними, а й такими прогресивними методами як каністерапія (лікування за допомогою собаки) та інклюзивне навчання. Після того, як дітей навчать говорити і спілкуватися зі своїми однолітками, їх переведуть на навчання в звичайні дитсадки в інклюзивні групи. Сподіваємося на найшвидше одужання дітей, адже вони варті повноцінного життя.

Команда WOG закликає усіх небайдужих приєднуватися до подібних акцій. Пам’ятайте, ніщо так не прикрашає людину, як добрі справи.

Користуючись нагодою вітаємо і ваших малюків з Днем захисту дітей! Наснаги та добра вашим родинам!

Інші новини