Меню
WOG поділився планами розвитку системи контролю якості нафтопродуктів на PETROLEUM UKRAINE 2014
17 листопада 2014

Делегація найбільшої української приватної мережі автозаправних комплексів WOG у складі з 10 осіб взяла участь у Міжнародній конференції Petroleum Ukraine 2014, яка проходила 13-14 листопада в Києві. Під час свого виступу керівник управління контролю якості нафтопродуктів Володимир Гайкалов розповів про етапи впровадження в компанії системи перевірки якості пального.

«Опитування клієнтів нашої мережі показало, що 80% респондентів вибирають АЗК WOG тому що їм подобається якість пального. Саме для того, щоб контролювати якість нафтопродуктів від його закупівлі до бака автомобіля клієнта ми розробили і покроково впроваджуємо систему контролю якості », - підкреслив спікер компанії.

За його словами, перший етап реалізації програми передбачав створення нових і модернізацію старих стаціонарних лабораторій, створення системи мобільних лабораторій, закупівлю всіх необхідних приладів. Результатом реалізації даного етапу є обладнання 8 стаціонарних, 3 модульних і 5 мобільних (пересувних) лабораторій. З них 4 стаціонарних лабораторії акредитовані відповідно до стандартів ДСТУ ISO/IEC 17025:2006, одна - атестована за системою державних стандартів України, інші перебувають у процесі атестації.

Наступний етап розвитку програми передбачає модернізацію трьох мобільних

лабораторій, акредитацію системи якості, розробку програмного забезпечення для відстеження якості нафтопродуктів в режимі онлайн, як мобільних так і стаціонарних лабораторій. Крім цього, в планах на майбутній рік закупівля нових приладів, розробка внутрішніх нормативних документів та їх впровадження.

Підводячи підсумки свого виступу В. Гайкалов, підкреслив, що здорова конкуренція між лабораторіями, в тому числі, між державними та приватними сприятиме підвищенню якості нафтопродуктів на українському ринку.

Інші новини