Меню
WOG підтримав мотофестиваль “Тарасова гора”
11 червня 2014

Найбільша українська приватна мережа АЗК WOG вже другий рік поспіль підтримала мотофестиваль Тарасова Гора, що ось уже 12 рік поспіль збирає двоколісних та їхніх друзів. У 2014 році подія присвячена 200-річчю великого Кобзаря. Традиційно у перші вихідні літа Шевченків край наповниться гуркотом тисяч коліс та ревінням моторів. Вишиванка, чуб та вуса як у Тараса – тренд фестивалю. І звичайно ж вшанування корифея української культури з виїздом мотоколони у місто Канів на Тарасову Гору в суботу 7 червня.

За 12-річну історію фестивалю його відвідали байкери з усієї України, сусіди з Білорусії, Росії, Польщі, Молдови, європейці з Німеччини, Франції, Латвії, Литви, Норвегії, з далекого Казахстану та заокеанської Америки, і всіх їх приваблює дружня атмосфера, море позитивних емоцій та спілкування. Традиційно в перший день фестивалю, 5 червня, на гостей чекала «каша від Аша» – усіх бажаючих пригощає господар Ашот Арушанов. Вечірню розвагу колоритними піснями забезпечить «TOPORKESTRA», що пересуватиметься по території табору та Dj-set на різні смаки.

Незмінний ведучий фестивалю – Генадій Попенко, конкурс «Міс Тарасова Гора 2014», вікторина на знання творчості Тараса Шевченка та безліч інших веселощів підготував цього року фестиваль. В п’ятницю, 6 червня, на гості брали участь у пляжних змаганнях. Кожен мав змогу випробувати свої сили у вправності володіння м’ячем під час чемпіонату з пляжного футболу. Вечір запалював черкаський гурт «Эффект бабочки», «POMSTA» (Київ), «Square Universe» (Київ) та хедлайнер фестивалю – гурт «Бумбокс», завершив концерт Dj Nikitarista.

В передостанній день фестивалю, 7 червня, відбувся виїзд організованою мотоколоною в Канів. Цього року Черкаси насолоджувалися видовищем особисто, адже колонна у всій красі прохала містом. Тарасову Гору байкери відвідали разом з дітьми канівського інтернату та адміністрацією Канева. По-поверненні на гостей чекали «Кастом-шоу» та вибір найбільш модифікованого та саморобного байка. Ввечері на сцені на березі Дніпра виступали гурти: «The Sandstones» (Київ), «SABO» (Україна-Естонія), «Шар Айраг» (Монголія), «МЕД ХЕДС» (Київ).

В неділю на гостей чекав відпочинок, цікаві змагання, карооке, смачна юшка, хот-доги від WOG, довільна, але не менш насичена програма, концерт на малій сцені від "М-Драйв"(Київ).

Інші новини