Меню
WOG починає нову благодійну акцію по збору коштів для допомоги постраждалим під час АТО
28 жовтня 2014


Найбільша приватна українська мережа автозаправних комплексів WOG починає нову благодійну акцію, спрямовану на збір коштів для допомоги постраждалим під час антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Компанія WOG спільно із звукозаписною компанією MOON Records випустила дві збірки компакт-дисків з піснями вітчизняних виконавців про Україну. Диски «Ми українці» та «Люби Ти Україну» вже з'явилися у продажу в мережі АЗК WOG. Їх роздрібна вартість становить 29,9 гривень, кожні 10 гривень з яких будуть перераховані волонтерським організаціям  для надання допомоги постраждалим в АТО.

«Наша креативна команда давно працювала над створенням диска, який би одночасно піднімав настрій і, в той же час, був на 100% український. В результаті ми вирішили випустити дві збірки для прихильників різних музичних стилів. Збірник «Ми українці» - більш альтернативний, а «Люби Ти Україну» містить в основному популярну музику. Всі пісні виконують українські музиканти. Ми дуже сподіваємося, що збірки сподобаються нашим клієнтам. 10 гривень з кожного проданого диска WOG перерахує для лікування та реабілітації постраждалих під час АТО», - розповіла pr-менеджер компанії «ВОГ РІТЕЙЛ» Анна Д'яконова.

Нагадуємо, що в ході благодійної акції "Дорога до серця", ініційованої мережею АЗК  WOG, всього за 14 днів вдалося зібрати 279 314 грн. для допомоги постраждалим під час АТО. В період з 23 серпня по 5 вересня кожен водій, купуючи на АЗК WOG символічне серце за 2 гривні, міг зробити свій внесок у збір коштів для надання допомоги пораненим під час АТО.


Інші новини