Меню
WOG підтримав видання книги «1000 та 1 поворот» - абетки для найменших учасників дорожнього руху
5 листопада 2015


Правила поведінки на дорозі мають знати всі: від найбільших до найменших.  І для того, щоб маленькі українці та майбутні автомобілісти  ще з  дитинства вивчали правила дорожнього руху, компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» підтримала видання дуже цікавої та пізнавальної дитячої книжки «1000 та 1 поворот», автором якої є Ольга Дробишева. Презентація книги відбулася 5 листопада за участі авторів та ініціаторів проекту, компанії «ВОГ РІТЕЙЛ», представників інших компаній та державних структур, які підтримали видання.

Видання поєднує гумористичні розповіді та захопливі розвивальні ігри, чудові емоційні ілюстрації та цікаві факти, які подано в ігровій формі. Завдяки інтерактивним вправам та дотепним віршам малеча напрочуд легко вивчить та запам’ятає на все життя «абетку дорожнього руху».

У книзі доступно описано найчастіші ситуації, що можуть виникнути на дорозі, подано захопливі історії про правила поведінки пішоходів та водіїв. Це видання допоможе найменшим учасникам дорожнього руху зрозуміти та запам’ятати правила орієнтування під час різноманітних подій, які можуть трапитися з ними на дорозі.

Ольга Дробишева, автор книги «1000 і 1 поворот»: «Ми дуже вдячні органам державної влади, які підтримують наш проект і дозволяють без перешкод проводити тренінги та уроки в навчальних закладах. Дуже важливо, що підтримати наш проект погодився й відповідальний бізнес, узявши на себе місію змінити доволі трагічну ситуацію на дорогах країни».

Віталій Ткаченко, директор з маркетингу компанії «ВОГ РІТЕЙЛ»: «Діти навчаються не з книг, а з прикладу, який подають їм батьки. І вірші з цієї книги кожна дитина легко запам’ятає  та у потрібну мить нагадає своїм батькам, щоб вони не порушували правила дорожнього руху. Загалом, окрім цього проекту, WOG вбачає велике майбутнє в розвитку культури водіння. Уже наступного року ми плануємо підтримувати  ініціативи, які  пов’язані з цим напрямком. Адже, окрім правил дорожнього руху, є прості, людські взаємини».

Сергій Павленко, перший заступник керівника департаменту ДАІ МВС України: «Сьогодні найактуальніша тема – здоров’я та життя наших дітей. Ми маємо сумну статистику: травмування та загибель дітей  відбувається через незнання основних правил дорожнього руху. Це закладається з перших днів навчання. І ця книга – це виховання не лише дітей, а й їхніх батьків».

Зазначимо, що Ольга Дробишева (автор книги), також є  експертом з маркетингу, ініціатором різноманітних соціальних  проектів екологічного, освітнього та гуманітарного спрямування. Крім компанії «ВОГ РІТЕЙЛ», видання, тираж якого сягає 50 тисяч примірників, підтримали Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство освіти України та Міністерство охорони здоров’я.

Інші новини