Меню
WOG - переможець Real Innovation Award!
6 листопада 2018

1 листопада в Великобританії оголосили переможців міжнародної премії Real Innovation Award 2018. У їх число ввійшла єдина українська компанія - WOG. У своїй категорії, ми обійшли транснаціональних гігантів Enel, Bauer, Nintendo, Benivo.

Ініціатор премії Real Innovation Award - міжнародна бізнес-школа London Business School, визнана кращою в Європі. Переможці конкурсу визначаються в шести категоріях двома голосуваннями: People Choice Award - відкрите голосування на сайті London Business School, а також The Judge's Choice - суддівське експертне голосування.


За результатами он-лайн голосування в номінації The Masters of Reinvention ми посіли друге місце, а суддівське експертне голосування присудило нам перемогу.

«Ми пишаємося тим, що міжнародна бізнес-громадськість відзначила досягнення WOG, - коментує в.о. генерального директора WOG Михайло Романів. - Перемога в номінації Masters of Reinvention Award - це визнання успішної реалізації інновацій в бізнесі. WOG - перша компанія з України, яка увійшла в шорт-лист, і отримала першість. Така висока оцінка дає енергію та ентузіазм працювати ще більше, залишатися лідером і просувати європейський сервіс на ринку».

Ми щодня прагнемо поліпшувати свої сервіси, щоб кожен клієнт отримував позитивний досвід при взаємодії з брендом. З цією метою ми впроваджуємо інноваційні рішення: програму лояльності, мобільний додаток, сервіс заправки та оплати палива WOG PAY, з якою споживач може, не виходячи з машини, отримати необхідні послуги на заправці, і ін.

У 2013 році ми змінили розуміння бізнесу і ринкову стратегію, і сфокусували зусилля на ритейл-напрямку. Тоді ж вирішили виходити за рамки АЗК, реалізовувати товари та послуги в непаливному сегменті. Завдяки такому нестандартному вирішенню, закладу WOG CAFE сьогодні успішно працюють в центральних частинах Києва і Львова, в аеропорту «Київ» («Жуляни »), а також у швидкісних поїздах Інтерсіті. Найближчим часом WOG CAFE відкриє ще дві точки - в Міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Львів».Інші новини