Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

WOG передав у два медзаклади обладнання вартістю 3 млн грн

11.11.2021

На кошти, зібрані у рамках благодійної ініціативи "Дорога добра", WOG разом з партнерами Машою Єфросиніною, БФ «Твоя Опора» та Dobro.ua придбали та передали медичне обладнання Національному інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова та Інституту педіатрії, акушерства та гінекології (ІПАГ) загальною вартістю 3 млн грн.


Для Інституту імені М.Амосова придбано два операційні столи, загальна вартість яких становить 2 085 804 грн, три двошприцевих насоси (222 600 грн загалом) та 15 флаконів Кустодіолу (65 400 грн загалом).

У цьому медзакладі щороку обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України. За результатами обстежень, майже 700 малюків оперують. Нове обладнання та розхідні матеріали вже використовуються та допомагають рятувати дитячі сердечка.

Щороку в Україні народжується до 3500 діток з вродженими вадами серця. При цьому, 30% малюків виписуються із пологового будинку навіть без підозри на діагноз. Інститут імені М.Амосова – саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. Як зазначили в закладі, 95% малюків з даною проблематикою можна врятувати, якщо вчасно прооперувати, часто – в перші дні життя. Тобто, фактично кожна дитинка має шанс на повноцінне здорове життя.

ІПАГ отримав сучасний кювез вартістю 627 096 грн. Клінічні відділення медзакладу беруть на лікування найтяжчих пацієнтів зі всіх областей України. Насамперед тих, яким не можуть надати допомогу за місцем проживання. Тому до ІПАГ з великою надією на одужання приходять майбутні мами та хворі дітки. Уже понад 10 років ми разом з вами стаємо справжніми благодійниками. WOG створює фіолетові благодійні горнятка, а споживач залюбки купує улюблені напої саме в них.

«У звичайний ритуал випити каву на АЗК ми додаємо важливі змісти. Люди беруть напої у горнятках з єдинорогом і отримують зовсім інші внутрішні відчуття та емоції, щось на кшталт “я став частинкою великої доброї справи”. Це допомагає залучати широку аудиторію благодійників та формувати культуру доброчинності – особливо, серед молоді. І вже нині наша молодь розуміє, що робити добро – легко, для цього не потрібні мільйони, головне – мати бажання бути дотичним до добрих справ», - зауважив директор з маркетингу Геннадій Карлінський.

За 15 років існування проекту компанії WOG вдалося зібрати понад 23 млн грн. За ці кошти закуплено й відремонтовано медичне обладнання для лікарень у Києві та областях.

Дякуємо кожному, хто у період акції обирає саме фіолетове горнятко і приєднується до цієї благодійної справи. Результатом наших добрих рішень є сотні та тисячі врятованих дитячих сердець у майбутньому.

01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
застосунок PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.