Меню
WOG стане партнером вже третього щорічного «ECO rally PEUGEOT Автопассаж»
6 вересня 2016

З 9 по 11 вересня компанія «Автопассаж», офіційний дилер Пежо, проведе захопливий експеримент. Його головним завданням буде подолати певну кількість кілометрів, витративши при цьому якомога менше пального. Тому учасникам креативного ралі буде над чим замислитися, коли обиратимуть собі оптимальні умови руху і тактику автомобільної економії. Проте, так ще цікавіше.

Найякіснішим пальним наших «гонщиків» забезпечуватиме, звісно, компанія WOG. Ми турбуємося, аби ваші автівки працювали, як годинник, тому наш продукт відповідає усім світовим стандартам якості.

Отож, встановлювати рекорд почнемо уже в цю п’ятницю на 18-му кілометрі Житомирської траси. Заправимо залізних коней та розпочнемо захопливу подорож до улюбленого міста всіх українців – Львова. Крім того на учасників змагання чекає приємний бонус – можливість погуляти по чудовим містом за власною програмою.

І вже в неділю пройде фініш ралі в с. Мила Київської області. Переможці будуть визначатися в двох категоріях:  бензинові двигуни та дизельні. До першої категорії відносяться ПЕЖО 2008 з об'ємом двигунів 1.2, до другої – Пежо 301 з двигуном 1,6 HDi і Пежо 308 з двигуном 1,6 HDi.

Результати нашого незвичайного конкурсу обов’язково вам повідомимо! Слідкуйте за нашими новинами.

Інші новини