Меню
WOG підтримує патріотичний проект "Знайдено в Україні"
25 червня 2014
Гадаєте, що знаєте все про Україну, про її широкі степи, ліси, гори та моря? Трійка енергійних молодих людей протягом місяця буде переконувати вас в геть іншому, вишукуючи та відкриваючи українську terra incognita у своєму проекті “Знайдено в Україні”. Найбільша приватна вітчизняна мережа автозаправних комплексів WOG є паливним партнером проекту, що днями стартував у Києві.

Суть проекту полягає в популяризації відпочинку на теренах України: за один місяць три мандрівники - поетеса Лала Тарапакіна, фотограф Андрій Горб і художниця Іванка Яковина проїдуть на автомобілі майже 10 тисяч кілометрів нашою ненькою.

«В силу обставин цього літа понад 4 мільйони українців не знають, де провести відпустку, — говорить організатор проекту і мама трьох дітей Лала Тарапакіна. — Наша мета запропонувати українським сім’ям альтернативні варіанти, знайти поєднання води, гір і різноманітних історичних пам’яток та позначити їх на новій туристичній мапі України. Крім того, кожне місце, куди ми приїдемо, отримає оцінку за 10-бальною шкалою по кількох критеріях: співвідношення ціна-якість, сервіс, інфраструктура, розваги і та інше. У результаті ми сподіваємося допомогти усім, хто шукає подорож по кишені, підібрати прийнятний варіант».

«WOG - 100% українська компанія, яка культивує українські цінності та вже 15 років прикладає всіх зусиль для того, щоб змінити життя українців на краще. Тому, ми дуже раді підтримати такий проект, який об’єднує людей з різних куточків країни та заново відкриває її для всіх нас», - підкреслив директор департаменту маркетингу ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (мережа АЗК WOG) Віталій Ткаченко.

Загалом з 18 червня по 18 липня мандрівники відвідають понад 15 місць: від узбережжя Азовського моря до околиць Кам’янця-Подільського, від озера Синевир до Актовського каньйону.

Приєднатися до проекту «Знайдено в Україні» можуть усі бажаючі. І бувалі мандрівники, і мешканці міст та містечок, яким є що запропонувати туристам цього літа, можуть надсилати історії і фотографії на сайт findinukraine.com.ua або на сторінку «Знайдено в Україні» у соціальній мережі Facebook.

Інші новини