Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

WOG підтримує патріотичний проект "Знайдено в Україні"

25.06.2014
Гадаєте, що знаєте все про Україну, про її широкі степи, ліси, гори та моря? Трійка енергійних молодих людей протягом місяця буде переконувати вас в геть іншому, вишукуючи та відкриваючи українську terra incognita у своєму проекті “Знайдено в Україні”. Найбільша приватна вітчизняна мережа автозаправних комплексів WOG є паливним партнером проекту, що днями стартував у Києві.

Суть проекту полягає в популяризації відпочинку на теренах України: за один місяць три мандрівники - поетеса Лала Тарапакіна, фотограф Андрій Горб і художниця Іванка Яковина проїдуть на автомобілі майже 10 тисяч кілометрів нашою ненькою.

«В силу обставин цього літа понад 4 мільйони українців не знають, де провести відпустку, — говорить організатор проекту і мама трьох дітей Лала Тарапакіна. — Наша мета запропонувати українським сім’ям альтернативні варіанти, знайти поєднання води, гір і різноманітних історичних пам’яток та позначити їх на новій туристичній мапі України. Крім того, кожне місце, куди ми приїдемо, отримає оцінку за 10-бальною шкалою по кількох критеріях: співвідношення ціна-якість, сервіс, інфраструктура, розваги і та інше. У результаті ми сподіваємося допомогти усім, хто шукає подорож по кишені, підібрати прийнятний варіант».

«WOG - 100% українська компанія, яка культивує українські цінності та вже 15 років прикладає всіх зусиль для того, щоб змінити життя українців на краще. Тому, ми дуже раді підтримати такий проект, який об’єднує людей з різних куточків країни та заново відкриває її для всіх нас», - підкреслив директор департаменту маркетингу ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (мережа АЗК WOG) Віталій Ткаченко.

Загалом з 18 червня по 18 липня мандрівники відвідають понад 15 місць: від узбережжя Азовського моря до околиць Кам’янця-Подільського, від озера Синевир до Актовського каньйону.

Приєднатися до проекту «Знайдено в Україні» можуть усі бажаючі. І бувалі мандрівники, і мешканці міст та містечок, яким є що запропонувати туристам цього літа, можуть надсилати історії і фотографії на сайт findinukraine.com.ua або на сторінку «Знайдено в Україні» у соціальній мережі Facebook.

01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.