Меню
WOG отримав Бізнес-Премію «PrivateLabel-2016»
31 серпня 2016

Друзі, нещодавно наша компанія взяла участь у 8-й щорічній Бізнес-Премії «PrivateLabel-2016».

Вже сама участь у такому важливому конкурсі стала для нас честю, а перемога одразу в двох номінаціях – приємною новиною. WOG CAFE отримало звання «Кращий проект PrivateLabel» за широкий асортимент якісної продукції. На сьогодні, крім закладів WOG CAFE, насолодитися найкавовішою кавою та улюбленою їжею можна у нових кава-пойнтах, що відкрилися у гіпермаркетах Ашан. А потяги Інтерсіті радують пасажирів різноманітним меню WOG. Дякуємо організаторам, що оцінили наші досягнення у роздрібній торгівлі. Адже усі ці роки ми намагаємося бути для кінцевого споживача гарантом якості та надійності.

Другу нагороду WOG CAFE отримало у номінації «Інновація року»! Для нас важливо бути цікавими й різноманітними. Саме тому впродовж року ми вводили у меню різні новинки, і це не залишилося непоміченим. Тож інновацією року визнано наші натуральні чаї: обліпиховий та чай з чорною смородиною.

Ми щасливі, що наш заклад тепер носитиме це почесне звання, адже вкладаємо у нього всю душу. Нехай кожна філіжанка кави, смачний хот-дог або простий сніданок у WOG CAFE приносить вам задоволення і гарний настрій.

Перевірте й переконайтеся у якості наших товарів й ви! WOG заправляє настроєм і смаколиками! 

Інші новини