Меню
WOG отримав 2 нагороди на премії Best Retail Project
9 листопада 2018

Премія Best Retail Project проводиться в рамках щорічного конгресу Retail Expo, щоб заохотити найактивніші, небайдужі та клієнтоорієнтовані компанії, які розвивають ринок роздрібної торгівлі України.

Номінантами Премії могли стати українські ритейлери та торгові центри. Цього року експертне журі обирало кращих з них в 11 категоріях. Нагородження переможців відбулося 7 листопада в м Київ.

WOG став кращим у 2 номінаціях. Перша номінація - «Велике серце», яка присуджується наймасштабнішим благодійним проектам поточного року. Цю нагороду отримала благодійна акція «Дорога до серця», яку ми проводимо двічі на рік з метою збору коштів на придбання медобладнання у дитячі лікарні. Наразі завершується 16-а хвиля цього проекту, і цього разу, замість наліпок-сердечок, ми створили спеціальний дизайн благодійних горняток. Кожне таке горнятко перераховує 3 грн на допомогу малюкам.

Друга номінація - «Драйвер інновацій», в ній відзначають компанії за впровадження інновацій, в результаті якого покращилися бізнес-процеси та підвищилася лояльність клієнтів. Кращим у цій категорії експерти визнали сервіс WOG PAY - додаток, який дає можливість сплачувати за пальне, не виходячи з авто. Користувачам WOG PAY необхідно лише додати платіжну картку у застосунок,  обрати адресу, колонку та тип пального, і авто почне заправлятись.

В українському ритейлі настав час компаній, які націлені на прорив і результат, і ми раді бути однією з них.

Інші новини