Меню
WOG підтримав 6-й Одеський міжнародний кінофестиваль та його шанувальників
21 липня 2015

Інвестувати у розвиток культури та мистецтво держави – обов’язок соціально відповідального бізнесу у будь-якій країні. Цього правила дотримується компанія «ВОГ РІТЕЙЛ», підтримуючи наймасштабніші мистецькі проекти України. Зокрема, цього року компанія стала головним паливним партнером 6-ого Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ) та кожного гостя події. Адже разом з квиткамивсі відвідувачі отримали купон на знижкув розмірі 1 грн/л на будь-який вид пального від WOG. А ще всі гості фестивалю пригощались у WOG CAFE. Про популярність закладу на кінофестивалі говорять не лише емоції відвідувачів, а і їх кількість:  понад 5 тис. порцій найкавовішої кави, більше 2 тис. фірмових ход-догів і понад 1 тис. бургерів.

У попередні роки компанія долучалася до виробництва вітчизняних кінострічок. Зокрема, у 2004 році за підтримки найбільшої паливної компанії України зняли фільм «Європейський конвой», а у 2005 році – ремейк на відому та улюблену всіма комедію «Королева бензоколонки».

Зазначимо, 6-ий Одеський міжнародний кінофестиваль тривав з 10 до 18 липня і завершився відзначенням найкращих кіномитців та кінострічок, що брали участь у фестивалі. Так, Головний приз ОМКФ – Гран Прі за результатами глядацького голосування – отримав  турецький фільм «Мустанг» Деніза Гамза Ергювена. Також Міжнародне журі на чолі з Жаном Лабрюном назвало імена призерів у категоріях Найкращий фільм, Найкращий режисер і Найкраща акторська робота.

Єву Нейман нагородили Золотим Дюком за картину «Пісня пісень» в категоріях Кращий український повнометражний фільм і Кращий фільм Міжнародної конкурсної програми за версією журі, а український кінематографіст Мирослав Слабошпицький вручив почесний Золотий Дюк американському режисерові Даррену Аронофскі за внесок у кіномистецтво.


Інші новини