Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

WOG інвестував у нове кавове обладнання понад 40 млн грн

15.01.2020

Компанія WOG закупила 100 інтерактивних кавових апаратів моделі FRANKE А1000 на загальну суму понад 40 млн грн.

До кінця першого кварталу 2020 року новітні сучасні апарати будуть встановлені на найбільш трафікових автозаправних комплексах по всій країні. Переважно, кавомашини FRANKE A1000 працюватимуть на трасових автозаправках доріг державного і міжнародного призначення.

Відзначимо, що вже сьогодні напої, приготовані в нових апаратах, можна придбати на 14 АЗК – кілька з них – у столиці.

Крім цього, WOG планує додатково встановити на 88 заправках кавомашини FRANKE FM850.

«Принцип роботи WOG – це всебічна турбота про клієнтів, надання високоякісного сервісу в усіх напрямках. Ми хочемо забезпечувати наших клієнтів найкращими кавою і прохолодними напоями. Тому компанія продовжує вкладати значні кошти в обладнання, завдяки якому споживач отримає більш якісний і швидкий сервіс, зможе насолоджуватися улюбленими напоями», - коментує директор дирекції громадського харчування WOG Максим Пятаков.

Кавомашина нового покоління FRANKE A1000 – це високопродуктивний і компактний апарат, який дозволяє готувати одночасно кілька високоякісних кавових напоїв на будь-який смак – як гарячих, так і холодних. Це забезпечується трьохбойлерною системою і окремим термоблоком для системи FoamMaster. Крім цього, нові апарати мають зручний мультимедійний інтерфейс, нову систему охолодження молока – тепер є ще більше різноманітності у горнятку кави. Також машина оснащена революційною системою щоденної мийки CLEAN MASTER.

------

Довідка

Мережа автозаправних комплексів WOG налічує близько 500 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE і WOG MARKET.

01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
8
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.