Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

WOG інвестував у нове кавове обладнання понад 40 млн грн

15.01.2020

Компанія WOG закупила 100 інтерактивних кавових апаратів моделі FRANKE А1000 на загальну суму понад 40 млн грн.

До кінця першого кварталу 2020 року новітні сучасні апарати будуть встановлені на найбільш трафікових автозаправних комплексах по всій країні. Переважно, кавомашини FRANKE A1000 працюватимуть на трасових автозаправках доріг державного і міжнародного призначення.

Відзначимо, що вже сьогодні напої, приготовані в нових апаратах, можна придбати на 14 АЗК – кілька з них – у столиці.

Крім цього, WOG планує додатково встановити на 88 заправках кавомашини FRANKE FM850.

«Принцип роботи WOG – це всебічна турбота про клієнтів, надання високоякісного сервісу в усіх напрямках. Ми хочемо забезпечувати наших клієнтів найкращими кавою і прохолодними напоями. Тому компанія продовжує вкладати значні кошти в обладнання, завдяки якому споживач отримає більш якісний і швидкий сервіс, зможе насолоджуватися улюбленими напоями», - коментує директор дирекції громадського харчування WOG Максим Пятаков.

Кавомашина нового покоління FRANKE A1000 – це високопродуктивний і компактний апарат, який дозволяє готувати одночасно кілька високоякісних кавових напоїв на будь-який смак – як гарячих, так і холодних. Це забезпечується трьохбойлерною системою і окремим термоблоком для системи FoamMaster. Крім цього, нові апарати мають зручний мультимедійний інтерфейс, нову систему охолодження молока – тепер є ще більше різноманітності у горнятку кави. Також машина оснащена революційною системою щоденної мийки CLEAN MASTER.

------

Довідка

Мережа автозаправних комплексів WOG налічує близько 500 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE і WOG MARKET.