Меню
WOG і Glovo оголошують про початок доставки з WOG CAFE та WOG MARKET
7 травня 2020


WOG та сервіс швидкої доставки Glovo оголосили про початок співпраці. З початку травня можна замовити доставку готових страв із WOG CAFE  й товарів з WOG MARKET, які розташовані на АЗК мережі. 

Послуга доступна на 56 АЗК мережі у 13 містах, де присутній сервіс Glovo: Києві, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Чернівцях, Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві, Полтаві, Сумах, Харкові, Вінниці, Житомирі, Чернігові, Черкасах. 

Для оформлення замовлення потрібно встановити додаток Glovo для iPhone або Android. Доставка буде здійснена менше ніж за годину. Оплатити замовлення можна готівкою на місці або в додатку за допомогою банківської карти.

Наразі до замовлення з WOG CAFE через додаток Glovo доступні гарячі напої, хот-доги та бургери, сендвічі, випічка та десерти. У маркеті мережі можна замовити напої, батончики та шоколад, цукерки, снеки, жувальні гумки, непродовольчі товари, а також слабоалкогольні напої за умови, що користувачу сервісу є 18 років. Повна інформація про доступний асортимент страв кафе та товарів маркету WOG у баблі додатку "Супермаркети". Поступово асортимент, доступний для замовлення через сервіс Glovo, буде поповнюватися. 

«Завдяки співпраці з Glovo, ми розширюємо можливість використання пропозицій наших кафе та маркетів при АЗК, не виходячи з дому. На час карантину доставка готової їжі та продуктів до дверей – це не просто додатковий бонус сервісу, а необхідна реальність сьогодення. Але й після закінчення карантину для багатьох клієнтів покупки онлайн залишаться найбільш зручними та актуальними», – зазначив Максим Пятаков, керівник напрямку громадського харчування WOG.

Інші новини