Меню
WOG І CARGILL ПІДТРИМАЮТЬ АГРАРІЇВ
7 травня 2014
Згідно з даною програмою, на замовлення аграріїв WOG привозить в Україну нафтопродукти найвищої якості у достатньому обсязі. Завдяки цьому аграрні підприємства мають можливість вчасно виконувати всі етапи польових робіт. Фінансові інструменти, запропоновані компаніями, передбачають оплату платежів за спожите пальне вже після збору врожаю та його реалізації.

"Ми розуміємо, наскільки важливо вчасно виконувати кожен етап сільськогосподарських робіт, а також розуміємо наскільки це складно зробити в реаліях сьогодення. Саме тому спільно з Cargill ми прийняли рішення про відтермінування платежів за пальне для агрофірм. Cargill - наш партнер вже майже 10 років. Він виступає нашим фінансовим гарантом в роботі з сільгосппідприємствами. Завдяки тісній співпраці WOG та Cargill з аграріями останні отримають необхідну кількість нафтопродуктів на пільгових умовах", - наголосив генеральний директор ТОВ "ВОГ РІТЕЙЛ" (мережа АЗК WOG) Сергій Корецький.

За такою схемою компанії планують забезпечувати пальним найбільші вітчизняні агрофірми, серед яких: "Укрландфармінг ", "Агротейд", "Агроінвест", "Тако", "Мрія" та інші.

Інші новини