Меню
Офіційна заява компанії WOG щодо безпідставних звинувачень Антона Геращенка викликала широкий резонанс в ЗМІ
5 червня 2015

Звинувачення Антона Геращенка з’явилися через два тижні після cплати до держбюджету 31 млн грн офіційного розмитнення пального  в Ізмаїлі, - генеральний директор WOG.

Компанія WOG отримала всі документи на розмитнення дизельного пального в порту Ізмаїл за два дні до появи необґрунтованих звинувачень народного депутата Антона Геращенко про контрабанду палива та несплату акцизу до державного бюджету. На цьому наголосив генеральний директор компанії Сергій Корецький під час ефіру на ТРК «Ера».

«Станом на 29 травня, коли була зроблена заява пана Геращенко, вже була завершена офіційна процедура розмитнення дизельного пального. Танкер прибув прямим рейсом до порту Ізмаїла з ізраїльського міста Хайфа 15 травня. В той же день розпочалася стандартна процедура розмитнення та було сплачено акциз й інші податки у розмірі 31 млн грн. 27 травня, було повністю оформлено митно-вантажну декларацію», - повідомив він.

Сергій Корецький під час ефіру також продемонстрував відповідні документи, серед яких – копія платіжки з мокрими печатками, вантажно-митна декларація та специфікація.

«Підкреслюю, що компанія WOG готова надати ці документи не тільки Антону Геращенку, а й правоохоронним органам, якщо в цьому буде необхідність або звернення відповідних структур. Ми відкриті до будь-яких перевірок та відповісти за кожен крок, оскільки компанія жодним чином не займається контрабандою та працює відкрито й прозоро», - додав він.

Таким чином, зауважив генеральний директор WOG, будь-які звинувачення в бік компанії не відповідають дійсності: «Парламентарі мають займатися законотворчою діяльністю, а не політичними іграми. Адже не секрет, що проти компанії WOG ведеться брудна конкурентна війна і остання заява Геращенка – є частиною цієї послідовної піар-кампанії».

Сергій Корецький також нагадав, що компанія WOG вимагає офіційних вибачень і спростувань від Антона Геращенко. «Якщо такого не буде здійснено і в нього не вистачить волі визнати свою неправоту, ми звернемося до суду».


Інші новини