Меню
Компанія WOG вимагає від Антона Геращенка спростування безпідставних звинувачень
3 червня 2015


Компанія WOG вимагає офіційного спростування недостовірної інформації щодо отримання контрабандного палива з Криму та несплати податків, а також публічних вибачень за безпідставні звинувачення. Про це заявив генеральний директор компанії Сергій Корецький під час брифінгу в ІА «Інтерфакс Україна».

Нагадаємо, народний депутат Антон Геращенко на прес-конференції та у Фейсбуці безпідставно звинуватив компанію WOG в тому, що вона начебто одержує контрабандне паливо з Криму, в результаті чого держава не отримала більше 29 мільйонів гривень у вигляді податкових зборів.

«Прикро констатувати, що парламентарії, замість того, щоб займатися своєю прямою роботою – законотворчою, втягнуті в конкурентні війни та роблять такі гучні, безпідставні і прикрі заяви», - сказав він.

При цьому Сергій Корецький підкреслив, що компанія WOG не залишить такі заяви без уваги: «Ми вимагаємо від Геращенка спростування та публічних вибачень, якщо необхідно ми готові надати всі підтверджуючі документи. Якщо такого зроблено не буде, компанія WOG звернеться в суд для захисту своїх інтересів».

Генеральний директор WOG також наголосив, що його компанія працює відкрито та прозоро. «Ми за 2013 рік заплатили всіх податків та зборів на суму 3 млрд грн, а в 2014 році  - близько 5,4 мільярдів. Тому немає жодної підстави стверджувати, що компанія порушила закон тим більше займається такими брудними речами як контрабанда», - додав він.


Інші новини