Меню
WOG двічі увійшла в рейтинг ТОП-100 найкращих роботодавців України
6 жовтня 2020


Компанія WOG отримала першість одразу у двох своїх номінаціях серед кращих компаній-роботодавців і кращих HRD країни за версією журналу "ТОП-100. Рейтинги найбільших" - "Кращий бренд-роботодавця» і «Кращий директор по персоналу».

Переможців визначили у три етапи голосування: 20% від загальної оцінки були набрані шляхом відкритого голосування на сайті delo.ua, потім кандидатів оцінили члени експертного журі надавши ще 60% голосів. Ще 20% оцінок внесли члени редколегії журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Експерти оцінювали корпоративну культуру і якість внутрішніх комунікацій в компаніях, якість корпоративних програм навчання і розвитку персоналу, якість соціальних програм в області HR, а також інноваційні рішення, впроваджені номінантами в сфері управління персоналом.

За результатами голосування компанія WOG отримала нагороду в номінації «Кращий бренд-роботодавця» року, а в номінації кращих HR-директорів України чергову перемогу здобула директор по персоналу мережі АЗК WOG Іванна Бараник.

Відзначимо, що це вже друга нагорода «Кращий директор по персоналу» в особистій колекції досягнень Іванни за час роботи в WOG.

Інші новини