Меню
У рамках акції WOG «Дорога до серця» прооперували вже шістьох дітей
5 квітня 2016


Нещодавно у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені Амосова здійснили операцію на серці маленькій Настусі Бакун. Це дівчинка, яка чекала на хірургічне втручання у рамках адресної допомоги благодійної акції WOG «Дорога до серця», і її операція завершила шістку попередніх заявок. На сьогодні усіх дітей успішно прооперовано.

Акція WOG «Дорога до серця» проходила 11-й раз поспіль при підтримці МБФ «Українська Біржа Благодійності», БФ «Відкриті серця України» та Центру дитячої кардіології.

Нагадаємо, за умовами акції будь-який наш клієнт мав змогу купити наліпку у формі серця, вартість якої становила 3 грн, безпосередньо на АЗК. Отримані від продажу кошти, а саме 600 тис. грн, було направлено на придбання терморегулюючого пристрою TC II TERUMO для Центру дитячої кардіології у Києві. За словами головного лікаря Центру дитячої кардіології Володимира Жовніра,завдяки роботі придбаного приладу з моменту його отримання вдалося врятувати вже понад 100 малюків, які страждали хворобами серця.

Залишок коштів у сумі 404 127 грнпередали на лікування шістьох малюків, які потребували термінових операцій та вживлення сердечних імплантів. Завдяки цим коштам на теперішній час в Інституті імені Амосова успішно прооперовано всіх шістьох маленьких пацієнтів.

Детальніше про підсумки акції можна дізнатись за посиланням


Інші новини