Меню
WOG для СЕРЦЯ!
25 вересня 2018


На початку серпня стартував новий етап благодійної акції «Дорога до серця». Як і завжди, ми спрямували її на допомогу у придбанні обладнання для дитячих лікарень.

Під час минулого етапу такої акції ми зібрали достатньо коштів, щоб допомогти декільком медичним закладам. І серед них був Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова, для якого ми придбали необхідні апарати на суму 500 000 грн. Та обладнання не єдина річ, яку вони потребують. Наприклад, у лікарні Амосова пустує велика стіна. Її видно з вікон коридору, яким щодня возять хворих до операційної.

Ми вирішили допомогти лікарні і зробити на цій стіні мурал, який би наповнив її всіма кольорами веселки та дарував пацієнтам гарний настрій щодня.

А для того, щоб стіна ще й була наповнена щирими побажаннями, ми зробили конкурс на сторінках у соціальних мережах. Його суть полягає у тому, що кожен користувач може запропонувати свою ідею малюнку на стіні, описавши її словами або зобразивши у будь-який зручний спосіб.

Разом із нашою художницею ми оберемо найкращі з них та скомпонуємо в єдину картину, що опиниться на стіні в інституті ім. М.М. Амосова.

Мріємо, що все вийде казково гарно та чекаємо на ваші ідеї у Facebook: www.facebook.com/azsWOG або в Instagram: www.instagram.com/azswog.

Долучайтесь!

#Дорогадосерця #WOGдляСЕРЦЯ

Інші новини