Меню
WOG CAFE з'явиться в аеропорту «Бориспіль»
14 серпня 2018

Ділимося гарною новиною для мандрівників. Ми відкриваємо WOG CAFE в терміналі «D» міжнародного аеропорту «Бориспіль» (Київська область).

«Вже цієї осені WOG CAFE з'явиться в аеропорту« Бориспіль ». Ми представимо кафе нового формату, поєднавши його з WOG MARKET. Крім кави, хот-догів і сендвічів, ви зможете придбати товари в дорогу, пресу і сувенірну продукцію », - Максим Пятаков, Директор WOG CAFE.

Ми розвиваємо нашу мережу, і в першу чергу розглядаємо для відкриття нових WOG CAFE транспортні хаби та інфраструктурні об'єкти, щоб ви змогли пити улюблену каву, як тільки про неї подумаєте. У березні 2016 р. ми відкрили WOG CAFE в міжнародному аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського. Всього за рік його відвідали понад 200 тис. Клієнтів. А на початку осені ще один заклад з'явиться в міжнародному аеропорті "Львів" ім. Данила Галицького.

За два роки роботи в Україні, ми стали лідерами на ринку харчового ритейлу, представляючи свою продукцію на АЗК, в 16 швидкісних потягах «Інтерсіті», і в мережі міських кав'ярень в Києві та Львові.

Дякуємо, що обираєте нас. До зустрічі в WOG CAFE!
Інші новини