Меню
WOG CAFE впровадило найефективнішу в світі систему управління безпечністю харчових продуктів
1 січня 1970

Чудові новини! WOG CAFE отримало сертифікат ISO 22000:2005 (HACCP) від органу добровільної сертифікації «ІЦЕС»!

НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points — аналіз ризиків і контроль критичних точок) – це міжнародні стандарти системи контролю якості всього виробничого процесу, зберігання, транспортування і реалізації продуктів харчування. Їх особливість в тому, що після ретельного аналізу підприємства виявляються контрольні точки, які потребують особливої уваги. Після аналізу складаються задокументовані регламенти щодо посилення контролю цих точок та призначаються відповідальні особи, які здійснюють моніторинг на місцях.

Всі моніторинги обов'язково документуються і піддаються періодичним зовнішнім і внутрішнім перевіркам для того, щоб підтвердити відповідність сертифікації ISO 22000:2005.

«WOG дорожить своїм авторитетом, тому ми завжди зацікавлені у високій якості нашої продукції. Завдяки сертифікації, ми маємо змогу посилити внутрішній контроль як над постачальниками, так і над персоналом на всіх етапах робочого процесу. Ми завжди прагнемо забезпечити наших споживачів смачною, якісною та безпечною продукцією» - заявляє Максим Пятаков, Керівник департаменту громадського харчування WOG.


Інші новини