Меню
WOG CAFE – відтепер в аеропорту Львова!
27 травня 2019

Львів, зустрічай нове WOG CAFE в міжнародному аеропорту Львова ім. Данила Галицького! 

Новий заклад знаходиться навпроти шостого гейту на третьому поверсі в зоні вильоту міжнародних рейсів аеропорту.


Загальна площа кафе – 155 кв.м. Заклад розрахований на 40 посадкових місць, працює в режимі 24/7 та планує обслуговувати близько 500 клієнтів на добу.

«WOG CAFE вже представлені в двох столичних аеропортах та користуються неабиякою популярністю. Кафе у Львівському аеропорту ми зробили максимально затишним та зручним: тут пасажири зможуть придбати улюблені страви, напої зі знайомого меню WOG CAFE за звичними цінами, необхідні дрібнички в дорогу», — розповідає Максим Пятаков, керівник управління громадського харчування WOG.

У кафе, як і завжди, є широкий вибір кавових напоїв, соків і фрешів, різноманітних страв та десертів. Загалом меню містить понад 60 найменувань страв та напоїв, значну частину якого можна придбати у форматі «to go», тобто, взяти з собою їжу та напої на борт літака.

Ціни – демократичні. Так, хот-дог коштує 60 грн, середнє капучіно — 45 грн, фреш-сендвіч з куркою — 79 грн, салат із фетою — 85 грн.

У новому закладі, як і в усіх WOG CAFE, діятиме програма лояльності ПРАЙД. Скориставшись додатком PRIDE, кожен відвідувач закладу може накопичувати бонуси за покупки і списувати їх на продукцію в WOG CAFE і WOG MARKET.


Інші новини