Меню
WOG CAFE прийняли до Асоціації аеропортів України!
11 жовтня 2018


Під час міжнародного авіаційного форуму «АЕРОКОНГРЕСС-2018», який завершився нещодавно в Одесі, WOG CAFE отримало свідоцтво про членство в Асоціації аеропортів України.

Асоціація відзначила, що ми активно беремо участь у розвитку аеропортової екосистеми та даємо українцям зрозуміти, що аеропорт - це не тільки прильоти / вильоти, а й місце відпочинку, де можна недорого перекусити та випити кави. Підтвердження цьому - WOG CAFE в Міжнародному аеропорту «Київ».

«У WOG CAFE вже заявили про відкриття двох точок - в Міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Львів». У той же час компанія розглядає можливість розміщення WOG CAFE на базі інших інфраструктурних об'єктів, в різних регіонах України. Завдяки цьому, компанія WOG - повноправний учасник аеропортової індустрії», - підкреслюють в Асоціації.

Максим П'ятаков, директор WOG CAFE акцентує, що доступне якісне харчування - важлива складова аеропортів. «Ми пропонуємо нашим клієнтам не просто найкращу каву і смачну їжу, а і європейський сервіс, гарний настрій. Пасажири можуть корисно і смачно поїсти перед подорожжю і замовити щось з собою на борт. Ми увійшли в Асоціацію, щоб бути в єдиному інформаційному полі з клієнтами, оперативно отримувати інформацію про їхні побажання, змінюються вимоги та тенденції в галузі. Безумовно, це відкриє нам нові перспективи », - упевнений Максим П'ятаков.

WOG CAFE, розташоване в зоні очікування Міжнародного аеропорту «Київ», успішно працює понад рік.

Відвідувачам доступне широке меню: великий асортимент гарячих і холодних напоїв, кілька видів сніданків та основних страв, а також популярні хот-доги, фреш-сендвічі та свіжоспечені круасани.

Інші новини