Меню
WOG CAFЕ отримало нагороду «Інновація року»!
7 вересня 2017

Друзі, спішимо поділитись крутою новиною! 31 серпня, в рамках 9 Міжнародної практичної конференції «PrivateLabel-2017»,  WOG CAFE отримало престижну нагороду «Інновація року»! А все тому, що ми, перші в Україні:

  • використовуємо криогенну заморозку в технологічних процесах, що дозволяє зберігати якість продуктів без втрати їх властивостей;

  • ввели нову категорію - фреш-сендвічі промислового виробництва з використанням спеціального газу та упаковок, що дозволяє відійти від приготування на АЗК та розширити дислокацію продажів.

На заході було більше 250 представників торгових і дистрибуційних компаній, виробничих підприємств, постачальників рішень та послуг з України, Білорусі, Канади, Німеччини та Росії. За традицією, конференцію завершила церемонія нагородження переможців Національних премій для роздрібних мереж і виробників FMCG-товарів. Боротьба за перемогу велася не на жарт – аж 350 постачальників та дистриб'юторів оцінювали діяльність ста кращих рітейлерів України за останні 12 місяців.

Ми вдячні організаторам та засновникам B2B Медіа-групі TradeMasterGroup. Було цікаво брати участь у подібному заході та неймовірно приємно отримувати таку нагороду!

Інші новини