Меню
WOG впроваджує спільно з Укрзалізницею соціальну ініціативу
13 травня 2022

WOG відновлює харчування в поїздах Інтерсіті та впроваджує спільно з Укрзалізницею соціальну ініціативу
Від 13 травня у швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ знову запрацюють WOG CAFE. Більше того, пасажири зможуть не просто перекусити хот-догами чи випити найкавовішу каву, але й долучитися до соціальної ініціативи, яку компанія реалізовує разом з Благодійним фондом «Твоя Опора» та Укрзалізницею. Захід спрямований на збір коштів на лікування дітей, що постраждали внаслідок війни.

Соціальна ініціатива триватиме з 13 травня до 31 серпня 2022 року. Долучитися до неї зможе кожен пасажир Інтерсіті чи Інтерсіті+. Для цього достатньо придбати будь-який гарячий напій у WOG CAFE, й 2 грн від вартості будуть спрямовані на допомогу дітям.

Разом з фондом «Твоя опора» майже 9 років компанія WOG допомагала діткам з вадами серця у рамках благодійного проекту «Дорога добра». Під час війни теж важливо не залишатися осторонь, тому залучившись підтримкою  «Укрзалалізниці» та всіх небайдужих пасажирів, ми зможемо врятувати ще більшу кількість діточок. 

Чекаємо нових комфортних зустрічей з нашими клієнтами у поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+, де кожен гарячий напій смакуватиме перемогою та надією. 

Правила акції "Твори добро".

Інші новини