Меню
WOG просить клієнтів бути обачними
29 листопада 2023

В соціальних мережах активізувалися шахраї. За допомогою сервісу генерації голосу вони створюють фейкові новини, спрямовані проти бізнесу, публічних осіб, відомих блогерів та підривають довіру до них.  

Зокрема, створюють фейкові новини про акції, подарунки або обмеження щодо продажу пального військовозобов`язаним на АЗК. Так, з'явився нібито новинний сюжет від одного з провідних телеканалів, в якому йдеться, наче мережа АЗК WOG запустила акцію, в межах якої водії зможуть заправити авто з неіснуючою знижкою при реєстрації на певному сайті. Або ж що компанія запроваджує акцію на безкоштовний хот-дог і бургер. Також шириться відео, ілюстроване фото з АЗК WOG, в якому йдеться про продаж пального чоловікам при наявності військового квитка.  Метою таких дій є заволодіння персональними даними клієнтів, а також створення непорозумінь на АЗК. Будьте обачні!

Мережа АЗК WOG не має жодного стосунку до подібних акцій та обмежень.

Про будь-які заходи, організатором чи партнером яких є мережа WOG, ми повідомляємо на офіційних ресурсах, а їх проведення відповідає всім нормам законодавства України.

 

Наші канали комунікації залишаються незмінними:

Офіційний сайт: wog.ua

Facebook: https://www.facebook.com/azkWOG

Instagram: https://www.instagram.com/azkwog/

 

Інші новини