Меню
WOG продовжує реновацію АЗК
21 квітня 2023

WOG реалізував реновацію АЗК на Наддніпрянському шосе, 8 у Києві. Це другий автозаправний комплекс у столиці, який оновила мережа з початку року. Нагадаємо, першим був обʼєкт на Севастопольській площі, 5, який відкрився цьогоріч на початку січня.

Основною особливістю оновленого АЗК WOG є докорінно переосмислена мандрівка споживача, що має на меті змінити клієнтський досвід. Маршрут гостя продуманий таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт. Це досягається завдяки простій та зрозумілій споживачу логіці розміщення товарних категорій та сервісів.

Центрує зал великий кавовий острів WOG Barista, який має покращену ергономіку та сприяє розведенню клієнтських потоків. На ньому встановлені три унікальні швейцарські кавові суперавтомати серії Franke SB1200, які пропонують клієнтам надширокий вибір кавових напоїв, зокрема й кілька видів холодної кави Cold Brew, а також какао, матчі та мілкшейків. До речі, це єдиний АЗК в Україні, що має такі суперавтомати.

Переосмислена зона кафе виконує кілька функцій залежно від потреб гостей: тут можна спокійно пообідати, швидко перекусити чи випити каву. А ще – попрацювати чи підзарядити гаджети.

На оновленому АЗК суттєво покращили інклюзивну компоненту: для маленьких гостей є адаптовані санвузли. В торговому залі встановлені термінали самообслуговування WOG PAY BOX, що стали візитівкою мережі WOG. Вони мають кілька переваг: дають можливість самотужки сплатити за пальне, товари, каву й смаколики в кілька кліків одним чеком. Більше того, WOG PAY BOX робить більш комфортним оформлення замовлення та оплату для людей з вадами мовлення та слуху.

Всередині АЗК здійснили перехід на безаналогові канали комунікації: мультимедійне меню, відеоконтент з акційними пропозиціями тощо. Це ще один крок для покращення клієнтського досвіду.

WOG є екосвідомою компанією, тож процес реновації був організований із дотриманням принципів дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Так, використали найсучасніші енергоощадні технології: світлодіодні системи, енергоощадні лампи тощо. Технологічно система освітлення змонтована таким чином, щоб забезпечити акцент на презентації товарів та відсутність «холодних зон».

Для оздоблення використали натуральне дерево із вкрапленнями елементів у фірмових зелених кольорах WOG. Така кольорова гама має забезпечити гостям додатковий комфорт під час перебування на автозаправному комплексі.

Ще одна особливість АЗК – розташування неподалік від озера. Із наближенням теплого сезону на території комплексу буде облаштоване вуличне кафе. Гості матимуть змогу на свіжому повітрі перекусити, випити горнятко найкавовішої кави та поласувати улюбленими смаколиками в комфортних умовах.

Інші новини