Меню
WOG підтримала проєкт “Бонусна броня”
2 жовтня 2023

WOG закликає спільноту PRIDE долучитись до проєкту “Бонусна броня” Фонду Сергія Притули 

Мережа АЗК WOG підтримала проєкт “Бонусна броня”, який реалізовує Благодійний Фонд Сергія Притули разом із українськими компаніями-ритейлерами. Його мета - закупити броньований медико-евакуаційний транспорт для Сил Оборони України:  6 гусеничних бронетранспортерів та 16 броньованих позашляховиків.

Клієнти WOG можуть зробити свій внесок у порятунок життів захисників, перерахувавши впродовж жовтня на благодійний проєкт  «Бонусна броня» довільну кількість бонусів, що накопичилися на їхньому бонусному рахунку PRIDE. Компанія конвертує їх у гривні та перерахує Благодійному фонду Сергія Притули  для закупівлі гусеничних бронетранспортерів типу FV-432. Окрім того, фонд здійснить їхню технічну підготовку, комплектування та передасть підрозділам Сил Оборони як медико-евакуаційний транспорт. 

«На відміну від ворога, ми дбаємо про збереження життів наших людей. І там, де можна їх убезпечити, – ми це робимо. Задонатити для допомоги війську дуже просто. Ви заправляєте машину, купуєте продукти, засоби гігієни, техніку, ліки, одяг, або іграшку дитині - і паралельно ви купуєте броню для Сил Оборони. Відправте свій бонус на порятунок наших!», — закликає засновник фонду, волонтер Сергій Притула.

Бойові медики наголошують на своєчасності надання пораненому домедичної допомоги, його стабілізації. Якщо людину евакуювати вчасно, є шанси врятувати життя навіть важкопораненому. І броня дає таку можливість.

WOG підтримав ідею та став одним зі співорганізаторів проєкту “Бонусна броня”. Ми сподіваємося, що він знайде відгук серцях наших клієнтів, і зусиллями спільноти PRIDE в межах загального збору зможемо зібрати бонусами щонайменше на три бронетранспортери”, - зазначив директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.

 

Для чого потрібні броньовані медеваки? 

  • Швидка медична допомога. Цей транспорт оснащений медичним обладнанням для надання допомоги під час тактичної евакуації. 
  • Евакуація поранених. Швидка евакуація поранених з лінії фронту до стабілізаційних пунктів/медичних закладів критично важлива для збереження життя. 
  • Захист медичного персоналу і поранених. Броньована конструкція забезпечує захист від куль та снарядів, які загрожують життю поранених і медиків.
  • Мобільність у наданні допомоги. Захищеність броньовиків дозволяє надавати допомогу пораненому безпосередньо під час руху.

До проєкту також долучилася мережа мультибрендових магазинів ARGO, мережа магазинів краси та здоров’я EVA, національний маркетплейс АЛЛО, мережа дитячих магазинів «Антошка», мережа аптек «Подорожник», торговельна мережа продовольчих супермаркетів «Сільпо», торгова мережа продовольчо-промислових супермаркетів «Фора».  

Інші новини