Меню
WOG PAY BOX - новий зручний сервіс розрахунків на наших АЗК!
24 січня 2022

Віднині у наших клієнтів є можливість розрахуватися за допомогою терміналу самообслуговування WOG PAY BOX за лічені хвилини. Перші 20 АЗК у Києві, Одеській, Рівненській та Вінницькій областях вже оснащені комплексами WOG PAY BOX та роблять відвідування АЗК ще більш комфортним та зручним. Партнером проєкту виступила компанія VISA.

WOG PAY BOX – це повноцінний асистент-помічник, який надає клієнтам комплекс послуг: оплати за якісне пальне, улюблені товари з WOG MARKET, найкавовішу каву й смаколики з WOG CAFE в кілька кліків одним чеком та без допомоги оператора. Окрім того, термінал WOG PAY BOX розширює інклюзивні можливості АЗК, адже робить більш комфортним оформлення замовлення та оплату для людей з вадами мовлення та слуху.

Наша команда багато часу витратила на розробку UI/UX-дизайну інтерфейсу WOG PAY BOX, щоб користуватися ними було комфортно кожному клієнту. Він простий, інтуїтивний та зручний. Розібратися в ньому можна за лічені секунди й без допомоги консультантів.

Впровадження WOG PAY BOX на АЗК WOG планується в два етапи. На першому етапі, який триватиме до середини лютого 2022 року, буде встановлено 125 терміналів на 68 автозаправних комплексах по всій Україні – у великих містах та на трасових об’єктах. Другий етап передбачає масштабування на інші АЗК по всій країні.

WOG PAY BOX дозволяють підвищити комфорт споживачів, а також збільшити швидкість обслуговування та пропускну спроможність АЗК. На більшості автозаправних комплексів буде встановлено по два такі термінали.

Тепер у нашого клієнта є вибір, як саме сплачувати пальне та покупки: на касі в оператора, через застосунок WOG PRIDE або за допомогою терміналу самообслуговування WOG PAY BOX. Який спосіб обереш, вирішувати саме тобі!

Сподіваємось, відвідування наших АЗК стануть ще приємнішими з новенькими WOG PAY BOX!

До зустрічі на WOG!

Інші новини