Меню
Завдяки акції WOG «Дорога до серця» вже двом дітям придбано коштовні імпланти й проведено операцію на серці
26 лютого 2016

Цього тижня двом діткам, трирічній Варі та п’ятирічній Настусі, у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені Амосова провели операцію з встановлення внутрішньосерцевих імплантів (спіралі й оклюдера). Імпланти для дітей були придбані на залишок коштів, які вдалося зібрати в рамках акції WOG«Дорога до серця».

Зазначимо, за мету благодійної акції «Дорога до серця» ставився збір коштів для придбання медобладнання. А саме, двох систем штучного кровообігу Advanced Perfusion System 1 для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії загальною вартістю 600 тис. грн.

Але зібрана завдяки клієнтам WOG сума перевищила всі очікування! З надрукованих 400 тис. благодійних «сердечок-наліпок» клієнти нашої мережі придбали вже більш ніж 332 тис. штук на суму більше 960 тис. грн. Основна частина цих коштів, а саме 600 тис. грн, було перераховано на рахунок постачальника медичного обладнання. Апарати, на які так чекали маленькі пацієнти, нарешті доставлено до Центру.

Залишок від зібраних коштів, що наразі складає більше 300 тис. грн, спрямовується до Благодійного фонду «Серця майбутнього» на адресну допомогу діткам, яким потрібна термінова операція на серці. Так, вже сплачено вартість і проведено операції двом маленьким дівчаткам, Варі Юшковій та Настусі Зверєвій, на загальну суму 115 003грн.

«Діти та їхні батьки висловлюють величезну вдячність клієнтам WOG за участь у благодійній акції. Завдяки вам вдалося вилікувати вже двоє сердечок! Дівчатка повні сил, готові їхати додому і жити повноцінним здоровим життям. Далі разом з Вами і WOG ми плануємо врятувати ще кількох дітей», – говорить директор БФ «Серця майбутнього» Вікторія Гавриш.

Нагадаємо, що започаткована мережею АЗК WOG акція «Дорога до серця» триває. 

Інші новини