Меню
Всеукраїнська регата збере на Київському водосховищі тисячі глядачів
15 червня 2016

Вже другий рік поспіль на Київському водосховищі відбудуться захопливі водні змагання. З 16 по 20 червня стартуватиме всеукраїнська регата «Київський Вітрильний Тиждень» - KievSailingWeek.

Київське водосховище в ці дні стане центром притягання яхтсменів і любителів вітрил з усієї України. Неймовірні водні перегони не залишать байдужими, як професійних яхтсменів, так і простих глядачів. Регата – це не лише цікаво, а й красиво. Десятки яхт відкриють свої вітрила на акваторії Київського моря та змусять затамувати подих усіх присутніх.

Пальне для усього водного транспорту, що братиме участь у змаганнях, забезпечить спонсор регати мережа АЗК WOG.

Формат змагань передбачає участь на окремих дистанціях спортсменів дитячих, юнацьких, олімпійських та міжнародних класів, кільових човнів SPORT-BOAT і крейсерсько-гоночних класів. Це дозволить об'єднати на воді гонщиків різних поколінь.

Приходьте усією родиною та відчуйте дихання зустрічного вітру, присмак свободи, спостерігаючи за захопливими перегонами яхтсменів. А щоб перегони пройшли не лише цікаво, а й смачно, для вас працюватиме WOGCAFE, де завжди можна смачно поїсти та збадьоритися найкавовішою кавою. 

Інші новини