Меню
Всі клієнти мережі АЗК WOG можуть долучитись до соціального проекту «Пробіг з вірою в серці»
23 липня 2015


З 25 липня по 26 вересня 2015 р. кожен,  хто придбає  на АЗК WOG благодійне сердечко «Дорога до серця» вартістю 2 грн, автоматично долучається до соціального проекту «Пробіг з вірою в серці».

«Наша компанія ніколи не стояла осторонь соціальних проблем в країні.  Ми втілюємо в життя як власні ініціативи, так і долучаємось до проектів зорганізованих нашими партнерами,  громадськими  та благодійними організаціями. Допомога дітям - це один із пріоритетних напрямків у нашій соціальній діяльності. Вже десять років поспіль компанія WOG реалізовує власний  проект «Дорога до серця», який передбачає допомогу дитячим будинкам,  дитячим медичним закладам і персональну допомогу.  Тому цілком природньо, що ми долучились до даного проекту.  Переконаний, що такі благодійні наміри  не тільки частково  вирішують нагальні проблеми, але  й дають можливість створити  підгрунтя для подальшого розвитку доброчинних справ, - говрить  Генеральний директор ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (мережа АЗК WOG).

 «Пробіг з вірою в серці» - соціальна ініціатива, яка спрямована на збір коштів для допомоги дітям із кардіологічними захворюваннями. Щорічний благодійний захід для всієї родини проходить восени у різних містах України. Метою Пробігу є збір коштів для придбання необхідного обладнання для діагностики та лікування дітей із  вадами серця. У вересні 2015 року планується проведення заходів у 5 містах України: 6 вересня - Київ,  12 вересня - Вінниця, 13 вересня -  Львів,  20 вересня - Херсон, 26 вересня - Кременчук.

Будь-хто може підтримати акцію та проявити свою небайдужість як безпосередньою участю у «Пробігу з вірою в серці» у одному з міст, так і благодійним внеском. Загальна сума внесків, кошти отримані від продажу благодійних сердечок "Дорога до серця" в мережі АЗК WOG  та реєстраційні внески учасників пробігів у 5 містах повністю йдуть  на придбання медичного обладнання для лікарень: м. Київ  - Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (В.Чорновола, 28\1) ,м. Вінниця - Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини» (вул. Маяковського, 138), м. Херсон  - Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня (вул. Українська, 81), м. Кременчук - Кременчуцька друга міська лікарня (вул. Генерала Мангорова, 7), м. Львів  - Львівська міська дитяча клінічна лікарня (вул. Пилипа Орлика, 4).

А ще підтримати акцію може кожний:  зареєструвавшись на пробіг, зробивши свій внесок безпосередньо на сайті ,  www.ukrrun.com.ua чи приєднавшись до участі у проекті через сайт Української Біржі Благодійності https://ubb.org.ua/uk/project/1591/

Натхнення і віра в добру справу дають дорогу життю!
Разом ми зможемо все! Українські серця будуть здоровими! 


Інші новини