Меню
WOG дає мені впевненість у завтрашньому дні
18 травня 2016

Сьогодні у рубриці «обличчя WOG» пропонуємо вам познайомитися зі спортсменом, активістом, чудовим сім’янином та цінним працівником АЗК WOG – помічником оператора Юрієм Васюрою.

«Влаштуватися до компанії WOG мені порадив старший брат, що сам вже багато років працює у цій мережі. Я спробував. І ось уже майже два роки ходжу на роботу з превеликим задоволенням, передчуваючи кожного дня нові цікаві зустрічі та постійне спілкування з клієнтами.

Я обожнюю спорт і вважаю себе активною людиною, сидіти на одному місці – це однозначно не моє. А тут я у постійному русі, свіже повітря сприймаю, як бонус, спілкування з людьми мені лише в задоволення. На WOG навіть час біжить швидше, немає відчуття якось тягаря, просто працюєш на радість собі та людям.

Мій робочий ранок починається з формальних обов’язків – прийняття зміни й таке інше. Але, поміж тим, завжди супроводжується невимушеним приємним спілкування з колегами за чашечкою мого улюбленого найсмачнішого латте WOG. А далі все як завжди: робота, посмішки відвідувачів, вдячні клієнти, цікаві розмови.

WOG – це серйозна провідна компанія, що гарантує офіційне працевлаштування, а значить і впевненість у завтрашньому дні. А графік роботи два через два – є зручним і дає можливість поєднувати й іншу діяльність. Я живу у приватному будинку, тож роботи по господарству вистачає. Та завдяки такому графіку я встигаю все.

Планую й надалі продовжувати будувати кар’єру у WOG. Мрію стати оператором, проте для всього свій час. Я не поспішаю, я навчаюся та насолоджуюся комфортною і вдячною працею!»

Інші новини