Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Вигідні пропозиції від WOG учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «Українці разом!»

03.12.2018


Шановні учасники АТО! Дякуємо вам за те, що оберігаєте наш сон та захищаєте майбутнє Батьківщини! Нагадуємо, що в рамках програми «Соціальна картка учасника АТО» від Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «Українці разом!» вам надається програма знижок та пропозицій в мережі АЗК WOG.

«Соціальна картка учасника АТО» діє як самостійно, так і разом з програмою лояльності ПРАЙД.

Ви отримуєте:

- знижку 1,00 грн/л на бензин та дизельне пальне на об’єм, що не перевищує 300 л на місяць та 0,50 грн/л на вуглеводневий скраплений газ LPG,  що не перевищує 300 л на місяць;

- знижку 10% на товари у WOG CAFE в мережі АЗК;- знижку 3℅ на товари WOG MARKET у магазинах при АЗК. Знижка діє на покупки на суму до 1000 грн на місяць; у WOG CAFE в мережі АЗК  відповідно (окрім підакцизного товару, карток поповнення мобільного зв’язку, страхових продуктів та акційного товару);

- нарахування акційних бонусів в рамках програми ПРАЙД: при заправці від 1 л (бензин, дизельне пальне) і більше (але не більше 100 л одноразово) ви отримуєте 2,5  грн/л бонусами. При заправці від 1 л (газ вуглеводневий скраплений LPG) і більше (але не більше 100 л одноразово) – 0,2 грн/л бонусами.

Обмеження при нарахуванні акційних бонусів в рамках програми ПРАЙД: не більше трьох транзакцій на добу (сюди входять в т.ч. транзакції по магазину і кафе) в одному АЗК WOG.

Скористатися акційними бонусами ви можете лише після реєстрації у програмі ПРАЙД. Картка учасника АТО реєструється оператором на АЗК.