Меню
Ми отримали відзнаку за соціальну відповідальність
5 серпня 2016


«Група соціальних підприємців України» відзначила мережу АЗК WOG Знаком соціальної відповідальності за активну участь у соціальному житті та виділення коштів на благодійність.

Ми хочемо, аби ви знали, що компанія WOG давно прийняла рішення розділити з клієнтами соціальну відповідальність для тієї частини населення, якій складно захистити себе. Протягом 11 років благодійної діяльності ми перерахували на лікування маленьких пацієнтів більше 5 млн. грн., звісно завдяки вам.

Ми вдячні за те, що у нашому стрімкому сьогоденні ви знаходите в собі сили та бажання допомогти тим, хто цього потребує, а ми, звісно, й надалі будемо усіляко цьому сприяти.

Зокрема, наразі триває вже 12-та за рахунком всеукраїнська акція «Дорога до серця», метою якої є збір коштів на придбання новітнього медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії у Києві та Первомайської лікарні. Разом з вами ми вже зібрали більше 1 млн. грн.!

«Якщо раніше ми допомагали конкретним людям, то зараз наша допомога може досягти 10-20 тис. людей лише за перші 5 років. Все, що нам необхідно зробити — надати кошти, якими діляться споживачі на покупку обладнання. Зазначу, що наші клієнти активно включаються в проект і роблять добро, «голосуючи» гривнею за здоров’я дітей. Тому ця почесна відзнака належить саме нашим клієнтам, якими ми дуже пишаємося» – говорить директор з маркетингу WOG Віталій Ткаченко.

Друзі, благодійна акція «Дорога до серця» триває, тож не нехтуйте можливістю допомогти хворим дитячим сердечкам.

Інші новини