Меню
Відкриття нового WOG CAFE в аеропорту «Київ»!
24 травня 2019


Відтепер пасажири міжнародного аеропорту Київ (Жуляни), що подорожують через новий термінал «А» можуть насолодитися улюбленими смаколиками й найкавовішою кавою в оновленому WOG CAFE.

Нове кафе зручніше та більше за попереднє (загальна площа 72,0 кв.м.), працює цілодобово й без вихідних і розраховане на 30 посадкових місць.

«На днях ми відзначаємо другу річницю роботи WOG CAFE в аеропорту «Київ» і за цей час заклад став дуже популярним та улюбленим багатьма. Ми дослухалися до клієнтів, врахували їх побажання та відкрили оновлене WOG CAFE в новому терміналі аеропорту Київ.

Це зручне й комфортне місце зі стильним інтер’єром, де пасажири можуть придбати улюблені страви й напої зі знайомого меню за демократичними цінами. Сподіваємося, що новий заклад стане першою точкою приємної подорожі кожного пасажира аеропорту», — розповідає Максим Пятаков, керівник напрямку громадського харчування WOG.

У меню, як і завжди: різноманітні кавові напої, чай, страви та десерти. Також є каші, фреш-сендвічі, лаваші, хот-доги, роли, круасани, мафіни, профітролі, пончики, сирники, млинці та багато іншого. Відвідувачі можуть провести час за столиком або ж скористатися форматом «to go», який дозволяє кожному пасажиру взяти з собою їжу та напої на борт літака.

У новому закладі, як і в усіх WOG CAFE, діє програма лояльності PRIDE. Скориставшись додатком, кожен відвідувач закладу може накопичувати бонуси за покупки і списувати їх на продукцію в WOG CAFE і WOG MARKET. 

З відкриттям оновленого закладу розвиток не завершується. Вже скоро свої двері для пасажирів відчинить WOG CAFE в міжнародному аеропорту Львова ім. Данила Галицького.


Інші новини