Меню
Цими вихідними відбувся фестиваль NewCarsFest 2016, паливним партнером якого виступила компанія WOG!
4 липня 2016

У рамках яскравої автомобільної події NewCarsFest 2016 зібралися усі найголовніші новинки авторинку, електромобілі та гібриди. Гостям представили автомобільні новинки цього року та найпопулярніші моделі сезону. Кожен з присутніх міг випробувати будь-який з 40 автомобілів та визначитися, яка автівка йому подобається найбільше.

Справжній шквал емоцій та бурю захоплення викликали екзотичні транспортні засоби – неймовірні вражаючі тюнінгові авто, надшвидкі спорткари, довжелезні лімузини та інші шоу-стопери.

Крім крутих автомобілів на гостей чекали не менш круті розваги. Яскрава шоу-програма, запальні танці на сцені, дитяча анімація героїв мультфільму «Тачки», конкурси на найкращий малюнок на автомобілі гуашшю та шоу змивання цього малюнку завзятими леді в купальниках – було неабияк яскраво! А особливим гостем заходу став ведучий та шоумен Дядя Жора – запорука позивної атмосфери.

Море народу було не лише на території автомобілів, але й на території фуд-корту. Ще б пак! Адже тут розташувалося WOG CAFÉ із найкавовішою кавою та найсмачнішими стравами.

Інші новини