Меню
Оце так політали! Відбувся другий авіафест на «Чайці»
30 травня 2016

28 та 29 травня на аеродромі «Чайка» відбувся Другий Авіаційний Фестиваль. Головним спонсором шоу виступила компанія WOG, яка забезпечила повітряні судна якісним пальним стандарту ЄВРО-5.

Жодного відвідувача не залишив байдужим виступ збірної команди України з вищого пілотажу, багаторазових бронзових призерів Чемпіонату світу та Чемпіонату Європи з літакового спорту, абсолютних чемпіонів України і Кубка Нестерова на літаках СУ-31 Extra-330. Неймовірні трюки у повітрі викликали шквал емоцій та щире захоплення глядачів.

В рамках заходу відвідувачі мали змогу посидіти в кабіні літака Як-52, сфотографуватися та відчути себе справжніми пілотами. Проте, хоч і насамперед літаки, але і розваги мали місце на тематичному заході. Запалу додавали музична програма, Dj та виступ групи Open Kids. А от на маленьких відвідувачів чекала розважальна програма з атракціонами.

Ну і яке ж свято без смачної їжі! На території аеродрому розташувалося затишне WOG CAFE. Тож улюблені страви та найкавовіша кава додавали особливого присмаку авіафесту! 


Інші новини