Меню
Весняні стаканчики WOG підкорили серця покупців
19 червня 2018


Цієї весни ми запустили новий дизайн паперових горняток, до авторства яких залучили Instagram художницю Віталіну Бойко.

Дизайнерські горнятка з'явилися в квітні 2018 року. Любителі кави могли придбати їх в трьох дизайнах: на маленьких були намальовані пташки, на середніх - квіти, а на великих стаканчиках "оселилися" коти. Ми раді, що нові горнятка припали покупцям до душі, і вони активно ділилися фотографіями та позитивними відгуками в соціальних мережах.

Для оформлення весняної колекції ми запросили талановиту художницю Віталіну Бойко: «Компанія WOG попросила мене прикрасити малюнками кавові горнятка, і звичайно, я погодилася. Кожен малюнок - це творчість, прояв частинки особистості та настрою. Коли робота робиться з душею, люди це відчувають ».

Найпопулярнішим виявився дизайн горнятка з квітами, а фаворитом серед напоїв став капучино - його в квітні випили 170 тисяч порцій!

«WOG CAFE - це історія про хорошу якість, смачну і різноманітну кухню та сучасний сервіс. Ми прагнемо дарувати людям гарний настрій навіть в деталях. Тому приділяємо увагу дизайну кавових стаканчиків, який традиційно міняємо на свята, а тепер і в весняний сезон. Проект вийшов яскравим, щирим, і це відчули наші клієнти », - каже Ольга Капустіна, директор по маркетингу компанії WOG.


Інші новини