Меню
В Україні стартує серія кулінарних експедицій у найвіддаленіші міста разом з WOG
12 жовтня 2015


Сьогодні, 12 жовтня, на одному зі столичних автозаправних комплексів WOG  стартувала експедиція проекту «Знайдено в Україні-3: гастро-тур». Мета подорожі – знайти якісні продукти вітчизняного виробництва, найкращі малі приватні господарства та зібрати аутентичні рецепти справжніх українських ласощів.

Протягом двох тижнів, за які команда експедиції має намір побувати у 15-ти куточках нашої рідної Батьківщини, компанія WOG супроводжуватиме їх не лише найякіснішим пальним, а й своєю гостинністю на будь-якій АЗК, що зустрінеться в дорозі мандрівникам.

Зазначимо, що це – перший масштабний гастро-тур Україною,  що має на меті не лише показати українцям самобутні місця, а й познайомити їх з кулінарною картою нашої країни та невтомними фермерами, які власними руками створюють кулінарні та гастрономічні  шедеври виключно національної кухні.

«На тлі останніх подій в Україні, ми маємо навчитися любити та цінувати власну Батьківщину – красу її природи, багатство та автентичність кожного регіону, в тому числі й їх  гастрономічні особливості. Саме тому компанія WOG вирішила підтримати цей проект – щоб показати нашим співвітчизникам, якою по-справжньому величезною та різноманітною є наша Україна», - зазначив директор з маркетингу компанії WOG Віталій Ткаченко.

«Знайдено в Україні»  – це патріотичний проект, мета якого показати красу України, познайомитись з незвичайними і героїчними людьми, посприяти розвитку внутрішнього туризму та підказати куди їхати відпочивати з дитиною або на вихідні з компанією.  В  третьому сезоні, ідеолог проекту Лала Тарапакіна разом з гастро-експертом Максимом Храмовим доповнять туристичну карту України смачними і - що важливо - перевіреними місцями, знайденими під час експедицій.

Спостерігати за мандрівкою можна на сайті http://www.findinukraine.com.ua/  або на сторінках Facebook: https://www.facebook.com/findinukraine?fref=ts


Інші новини