Меню
В мережі WOG найближчим часом реалізовуватиметься екологічне та надякісне біопальне 95 ЕКО+
18 вересня 2015

Найближчим часом в мережі автозаправних комплексах WOG реалізовуватиметься  безпрецедентне за якістю та екологічністю пальне 95 ЕКО+. Відтепер власники нових автомобілів можуть не турбуватися за стан паливної системи та турбодвигуна і зможуть придбати пальне за вигідною ціною.

Головною особливістю унікального  пального 95 ЕКО+ є його виготовлення на нафтопереробному заводі Орлен (Литва). Отож,  в Україні з’явиться пальне, яке суттєво зменшує концентрацію шкідливих речовин у вихлопних газах та не містить канцерогенних речовин, таких як поліциклічні ароматичні вуглеводні і бензапірен.

Крім того, високе октанове число біопального, дозволить значно покращити показники експлуатації улюбленого автомобіля – значно зросте термін служби свічок і моторного масла у двигуні нового автомобіля, а низька температура згоряння пального зменшить теплове навантаження на деталі циліндро-поршневої групи і систему охолодження. А це означає заощадження коштів на ремонті та технічному обслуговуванні машини.

І найголовніше - заливаючи 95ЕКО+ в бак свого автомобіля, ви піклуєтесь про екологію. Як стверджують провідні експерти-екологи, у складі  біопального значно менше сірки, бензолу та інших важких домішок і ароматичних вуглеводнів. Завдяки цьому, при згорянні такого пального шкідливі викиди в атмосферу зменшуються  в 5-8  разів.

WOG закликає всіх водіїв до відповідальності та підтримки чистоти нашої планети. Адже масових перехід на біопаливо дозволить значно покращити екологію України та позитивно вплине  на екологічну ситуацію в світі.


Інші новини