Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Послуга «Готівка на касі» тепер доступна власникам карток Monobank

02.07.2019

Унікальна послуга «Готівка на касі», що дозволяє отримати готівку при розрахунку за покупки банківською карткою на касі АЗК WOG, тепер доступна і власникам кредитних і депозитних карток Monobank. Раніше сервісом могли скористатися тільки клієнти ПриватБанку з дебетовою карткою.

«За кілька місяців сервіс став популярним і довів свою необхідність – клієнти часто знімають необхідну суму коштів з карток ПриватБанку. Компанія WOG піклується про клієнта і відгукується на його потреби, удосконалюючи свої сервіси. Тому ми зосередили увагу на розвитку даного проекту і стали першою торговою мережею, де став доступний цей сервіс. І сьогодні радіємо, що партнером «Готівка на касі» став Monobank, завдяки чому ще більше людей зможе скористатися послугою», – говорить ІТ-директор WOG Олег Кушіль.

Для того щоб скористатися функціоналом, покупцеві необхідно лише оплатити покупку банківською карткою і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Процес підтвердження такої транзакції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача.

Нагадаємо, що ПриватБанк, Mastercard і мережа АЗК WOG запустили пілотний проект ㄧ унікальну послугу, що дозволяє отримати готівку при оплаті покупок банківською карткою на касі. Починаючи з січня 2019 року, клієнти ПриватБанку мають можливість швидко і зручно зняти готівку прямо на касах АЗК WOG, без необхідності використовувати банкомати. Подібний сервіс вже став популярним в інших країнах Європи ㄧ серед банків, торговців і мільйонів покупців, і тепер він доступний в Україні.