Меню
Послуга «Готівка на касі» тепер доступна власникам карток Monobank
2 липня 2019

Унікальна послуга «Готівка на касі», що дозволяє отримати готівку при розрахунку за покупки банківською карткою на касі АЗК WOG, тепер доступна і власникам кредитних і депозитних карток Monobank. Раніше сервісом могли скористатися тільки клієнти ПриватБанку з дебетовою карткою.

«За кілька місяців сервіс став популярним і довів свою необхідність – клієнти часто знімають необхідну суму коштів з карток ПриватБанку. Компанія WOG піклується про клієнта і відгукується на його потреби, удосконалюючи свої сервіси. Тому ми зосередили увагу на розвитку даного проекту і стали першою торговою мережею, де став доступний цей сервіс. І сьогодні радіємо, що партнером «Готівка на касі» став Monobank, завдяки чому ще більше людей зможе скористатися послугою», – говорить ІТ-директор WOG Олег Кушіль.

Для того щоб скористатися функціоналом, покупцеві необхідно лише оплатити покупку банківською карткою і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Процес підтвердження такої транзакції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача.

Нагадаємо, що ПриватБанк, Mastercard і мережа АЗК WOG запустили пілотний проект ㄧ унікальну послугу, що дозволяє отримати готівку при оплаті покупок банківською карткою на касі. Починаючи з січня 2019 року, клієнти ПриватБанку мають можливість швидко і зручно зняти готівку прямо на касах АЗК WOG, без необхідності використовувати банкомати. Подібний сервіс вже став популярним в інших країнах Європи ㄧ серед банків, торговців і мільйонів покупців, і тепер він доступний в Україні.


Інші новини