Меню
Урочистий старт акції «Дорога до серця»
22 грудня 2017

Учора відбувся урочистий старт акції «Дорога до серця». На події були присутні: директор Української біржі Благодійності Ірина Гуцал, відомий шоумен Вадим Мічковський (Дядя Жора) та дитячий письменник Олександр Орлов, який презентував свою нову книгу. Також гостями були відомі київські блогери: Катерина Піддубна, Наталія Лук'янець, Наталя Коритна, Лілія Бойко, Марія Пастухова та Юлія Лахманік.


Василь Лозоришинець, голова Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова, виступив із промовою та розповів присутнім про обладнання, яке планують придбати на зібрані кошти та про його необхідність для лікарень України.


З 19 грудня 2017 року до 28 лютого 2018 року усі бажаючі можуть придбати благодійне сердечко-наліпку за 5 грн. на АЗК WOG або у WOG CAFE. Також кошти можна пожертвувати через сайт ubb.org.ua.

Всі кошти від акції підуть на медичне обладнанням для дитячих лікарень по всій Україні – для Любеша, Турійська та Шацька, Волинської області, а також для Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова у Києві.


За весь час проведення «Дороги до серця» на лікування маленьких пацієнтів було перераховано більше 8 млн грн. І це все дякуючи нашим чуйним та небайдужим гостям. Тільки влітку цього року ми зібрали 1 млн. 1418 грн. та закупили обладнання для лікарень Києва, Херсона, Старої Вижівки та Ковеля. Але ще багато медичних установ по всій Україні потребують допомоги. Ми плануємо закупити сучасне обладнання для:

  • Турійської центральної районної лікарні — електротерапевтичний апарат для лікування дітей з неврологічною патологією та аналізатор електролітів для поліпшення діагностики захворювань в дитячій онкології. Ціна — 198 тис. грн.

  • Шацької ЦРЛ — гематологічний аналізатор, за допомогою якого можна швидко проводити аналіз крові. Ціна — 171 тис. грн.

  • Любешівської ЦРЛ — транскутанного білірубінометр, шприцевий інфузійний насос та пульсоксиметр. Всі ці прилади допоможуть швидко і точно проводити аналізи в немовлят. Загальна вартість — 163 тис. грн.

  • Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова -  електровідсмоктувачі, портативний транcілюмінатор, артеріальні датчики та інші інструменти загальною вартістю 470 тис. грн.

Офіційні правила акції читай тут: https://wog.ua/ua/page/dorogadoserdcya_17_18/

І пам’ятай, разом ми зможемо все!

Інші новини