Меню
Ульотно покаталися з WOG
29 серпня 2016

Ось і завершився найкрутіший мотофестиваль, і ми готові поділитися з вами враженнями та емоціями. Це було неймовірно!

Сотні крутих байків зі всієї України заправилися на АЗК WOG, що виступив паливним партнером заходу, та «полетіли» назустріч пригодам у Гоголівський край.

Там, в санаторії «Псел» на Полтавщині у Великій Багачці, відбувся міжнародний мотофестиваль «Бархатний MotoSeaZone». Розпочинав дійство президент фестивалю Ашот Арушанов. Він ексклюзивно поділився враженнями від літньої мандрівки країнами Європи та продемонстрував тізер фільму про свою захопливу подорож. Ніхто з присутніх не залишився байдужим.

Проте, найяскравіші емоції гостям заходу подарували спортивні змагання та виступи відомих музичних гуртів. Справжній чоловічий хард-рок від київського гурту Riffmaster, у прямому сенсі, розірвав публіку своїм драйвом та невичерпною енергією. А шалені хлопці з гурту «Ot Vinta» заповнили атмосферу гумором та позитивом.

Ну і звісно, дуже доречними стали душевні посиденьки біля вогнища. Адже саме такі речі здатні, як найкраще, зблизити та подружити громаду.

Дякуємо організаторам та чекаємо наступного MotoSeaZone. Уся ця «мото-атмосфера» неабияк надихнула на нові звершення та пригоди. 

Інші новини