Меню
Українці разом - Всеукраїнське об'єднання учасників АТО
27 квітня 2017

Шановні наші захисники, учасники АТО! Нагадуємо, що в рамках програми «Соціальна картка учасника АТО» діє спеціальна програма знижок та пропозицій. Ми хочемо хоч якось віддячити вам за ваш подвиг, за те, що пройшли пекло війни, та надати дисконтні умови на купівлю пального, товарів та їжі в мережі АЗК WOG та WOG CAFE 

Спеціальна картка «Українці разом!» діє самостійно, надаючи вам персональні знижки та пропозиції, а також  інтегрована в програму лояльності ПРАЙД. 

Тож, які саме дисконтні умови отримують власники соціальної картки учасника АТО:

- знижку на пальне у розмірі 1,00 грн/л (бензин та дизельне пальне) на об’єм, що не перевищує 200 л на місяць, та знижку на вуглеводневий скраплений газ LPG у розмірі 0,50 грн/л;

- знижку у розмірі 10% на товари, що реалізовуються у WOG CAFE як на АЗК, так і поза межами АЗК у мережі WOG;

- знижку на товари WOG MARKET у магазинах при АЗК у розмірі 3℅ на суму, що не перевищує 1000 грн на місяць; у WOG CAFE відповідно (окрім підакцизного товару, карток поповнення мобільного зв’язку, страхових продуктів та акційного товару).

- нарахування  акційних  бонусів в рамках програми ПРАЙД: від 10 л до 25 л – 1 грн/л бонусами; від 25 і більше – 2  грн/л бонусами. Нарахування акційних бонусів мають  наступні обмеження: не більше трьох транзакцій на добу (в т. ч. і транзакції по магазину і кафе) і максимум 80 л одноразово.  Наголошуємо, що скористатись акційними бонусами Ви можете лише після реєстрації  у програмі ПРАЙД. Оберіть для себе зручний спосіб реєстрації: надішліть СМС  з текстом ПРАЙД на короткий номер 8525 (вартість СМС згідно тарифікації Вашого оператора мобільного зв’язку) або передзвоніть на гарячу лінію за номером 0 800 300 525, а також Ви можете  вказати  номер Вашого телефона оператору на касі АЗК  і Вам зателефонують з гарячої лінії для закінчення реєстрації.  

Нехай такий маленький внесок від компанії WOG принесе вам користь. Дякуємо за мужність!


Інші новини