Меню
Учасники ECOrally б’ють рекорди разом з пальним від WOG
8 жовтня 2015


З 2 по  4 жовтня за маршрутом Київ-Одеса-Київ відбувся щорічний екологічний проект ECOrally, у рамках якого власники автомобілів PEUGEOT змагалися у паливній економічності своїх автомобілів. Цього року перемогу здобув Олександр Яшин зі своїм економічним Peugeot 208, який фінішував з рекордно малими  витратами пального 2,2 літри на 100 кілометрів. Зазначимо, що офіційний рекорд Peugeot 208 становить 2 л на 100 км.

Отримати перемогу водієві вдалося не лише дякуючи своєму надекономному автомобілю та навичкам водіння, а в першу чергу, завдяки найкращому пальному від WOG та найкавовішій  каві від WOG CAFE, якими були «заправлені» абсолютно всі учасники змагань.

Зазначимо, що у переможця на дорогу з Києва до Одеси пішло приблизно 11 літрів дизельного пального, або 203 грн за цінами автозаправних комплексів WOG.  Отже,  купуючи  якісне пальне за адекватною ціною, водій однозначно залишається у виграші, адже економить на його розході. За показниками економності переможця майже наздогнали й екіпажі Peugeot 308 та Peugeot 301, яким також вдалося побити минулорічні рекорди своїми результатами – відповідно 2,3 л/100 км та 2,4 л/100 км.

«Безперечно, майстерність водія безпосередньо впливає на економність витрат,  але суттєвим фактором є якість пального. Якщо порівнювати рекорд минулого року  2,5 літрів на 100 км  ,  то цьогорічні показники  говорять самі за себе. Адже на відміну від попереднього ECOrally , на цей раз абсолютно всі автомобілі були заправлені  виключно ДП Mustang, - наголошує Віталій Ткаченко, директор з маркетингу ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ».

Компанія WOG вітає переможців, бажає їм лише приємних поїздок по дорогах України та гарантує на своїх АЗК як найвищу якість  пального, так і комфортний відпочинок.


Інші новини