Меню
У нас працюють герої!
16 червня 2016

Ми рідко замислюємося про долі людей, з якими перетинаємося кожного дня, людей, у яких купуємо продукти, робимо зачіску чи заправляємо свою автівку. Та інколи ці люди заслуговують найвищої шани, інколи ми йдемо пліч о пліч з героями і навіть не здогадуємося про це.

Помічник оператора Олег Войтюк працює на АЗК WOG(м. Київ, Богатирська, 15) близько трьох років, проте… з перервою у 8 місяців. Чоловіка мобілізували у зону АТО, де він мужньо боронив нашу країну! Та, через суттєве погіршення стану здоров'я, Олег був змушений повернутися додому, де його чекало довге та тривале лiкування.

«Повернувшись до рідного міста Вишгород, я не довго думав, чим займатися далі. Мені завжди подобалося моє ремесло на АЗК. Тож, безсумнівно, вирішив продовжити працювати тут. Проте, на колишньому місці роботи вільних вакансій не знайшлося. Але напризволяще мене не залишили, просто влаштували на інший АЗК трошечки далі по місце розташуванню, але мені все одно зручно добиратися додому – це головне. А найголовніше – це позитив, який завжди панує на WOG. Колектив в нас дружній, всі один одного підтримують.

Другий суттєвий плюс для мене – це свіже повітря, що сприяє гарному самопочуттю. Клієнти в нас бувають різні, проте зазвичай - це добрі привітні люди, з якими можна  і поспілкуватися декілька зайвих хвилин. Часом почуєш стільки нового та цікавого, що й телевізор дивитися не обов’язково – про всі новини дізнаємося від наших відвідувачів.

Окрім, як заправляти машини та підтримувати гарну позитивну атмосферу, у нас, помічників оператора, вистачає обов’язків! Такі дрібнички, як підкачка шин, миття вікон у автівках,  підтримка інвентарю у порядку, тощо – і роблять наш день насиченим та швидким. Як то кажуть, роботи вистачає щохвилини.

Приходячи щоранку на АЗК, я роблю собі горнятко улюбленого еспресо і нерідко доповнюю його бургером, який так люблю. Працювати із кавою WOG веселіше. А далі, поки ще невеликий наплив людей, - приємне спілкування з колегами, жарти та передчуття цікавого й насиченого дня».

Інші новини