Меню
У Києві запрацювала відкрита платформа для учасників АТО
8 вересня 2015


4 вересня в столиці запрацювала відкрита платформа для учасників Антитерористичної операції, де кожен з бійців зможе зустрітися та поспілкуватися зі своїми побратимами, отримати організаційну, правову, психологічну допомогу, підтримку від громадських організацій, а також допомогу у працевлаштуванні від проекту «Працьовита Україна з WOG». Опікуватиметься відкритою платформою партнер проекту - Київська міська спілка ветеранів АТО.

«Коли ветеран приходить в мирне життя, він стикається з величезною кількістю проблем, як бюрократичних, як і особистих. Приходячи сюди він розуміє, що він не сам. Так, з лютого 2015 року близько 5 тисяч людей пройшли через інформаційно-аналітичний центр нашої спілки», - зауважив член правління Київської міської спілки ветеранів АТО Дмитро Приймаченко.

Водночас найболючішим лишається питання працевлаштування. «Ми розуміємо, що вже завтра, післязавтра стабільна робота стане єдиним фактором, який дасть можливість ветерану АТО відчути себе повноцінною людиною соціуму», - зазначила начальник управління маркетингу  «ВОГ РІТЕЙЛ» Людмила Тибольчук.

За її словами, лише за місяць роботи «Працьовита Україна з WOG» опрацювала вже понад 20 заяв від учасників АТО про працевлаштування. Співробітники Центру адаптації вже організували 10 співбесід та знайшли стабільну роботу для двох ветеранів.

«Це лише початок, тому ми закликаємо всіх демобілізованих бійців звертатися до нас, до Київської міської спілки ветеранів АТО та відкритої платформи за допомогою», - додала Людмила Тибольчук.

Відкрита  платформа для учасників Антитерористичної операції знаходиться за адресою м. Київ, бульв. Шевченка, 3. 

Інші новини