Меню
Твори різдвяну дивокаву: дитячі малюнки прикрасять зимові горнятка WOG CAFE
2 вересня 2019


2 вересня стартує всеукраїнський конкурс дитячих малюнків від WOG CAFE!

Роботи трьох переможців будуть нанесені на горнятка WOG CAFE розмірів М, L та  XL та надійдуть у продаж по всій мережі АЗК WOG та WOG CAFE 19 грудня – на День Св. Миколая. Окрім того, переможці отримають заохочувальні призи – сімейний вікенд у Діагностичному лікувально-реабілітаційному курортному комплексі «Rixos-Prykarpattya».

За умовами конкурсу участь можуть взяти діти віком до 16 років з усіх регіонів України. Малюнки на новорічно-різдвяну тему приймаються з 2 до 22 вересня 2019 року на сторінці конкурсу

Щоб взяти участь в змаганнях, необхідно виконати всього три кроки:

1. Намалювати малюнок на новорічно-різдвяну тему

2. Сфотографувати або відсканувати малюнок

3. Завантажити малюнок на сторінку конкурсу dyvokava.wog.ua або в Instagram з хештегом #різдвянадивокаваWOG

*Наймолодші учасники конкурсу для виконання 2 та 3 кроку можуть сміливо залучати батьків, старших братиків або сестричок.


Переможців обере відкрите онлайн голосування, що триває до 30 вересня. Результати конкурсу будуть оприлюднені 1 жовтня: три малюнки, які наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями. Саме ці твори дадуть життя святковим горняткам WOG.

Важливо: переможці повинні надіслати оригінали своїх малюнків за адресою: м Київ, вул. Новокостянтинівська 18, БЦ Ріальто, компанія WOG.

«Ми завжди хочемо радувати вас цікавими тематичними горнятками. Цього разу до розкриття теми Нового року і Різдва ми вирішили залучити не професійних художників чи дизайнерів, а тих, для кого новорічні свята справді – справжнє диво. Діти, на відміну від дорослих, вміють не тільки мріяти і фантазувати, але й щиро вірять в диво та казку, випромінюють тільки позитив та любов. Ми віримо, що улюблені напої в горнятках з малюнками, які створені зі світлими емоціями та чистими думками, даруватимуть більше радості, щастя та тепла кожному нашому клієнту. WOG запрошує всіх юних художників поділитися своїм баченням святкового дійства на картинах. Впевнені, нас очікують справжні казкові дива!», - говорить Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Напої  у святкових горнятках з дизайном від юних художників можна буде придбати на всіх АЗК WOG та WOG CAFE протягом зими – з 19 грудня 2019 року по 29 лютого 2020 року.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА КОНКУРСУ

Інші новини